Вторник, 23.04.2024, 09:48
ВСЕ О МЕДИЦИНЕ
 медицинский портал для студентов и врачей
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
» Полезное


Медицинские диеты, столы.

Диеты по группе крови

Определение групп крови
» Меню сайта
» Форма входа

» Актуально :
 • Как записаться к неврологу (2)
 • Себорейный дерматит (3)
 • Лечение инсулинзависимого сахарного диабета Юрия Захарова (0)
 • Эвтаназия (0)
 • Ищем модераторов (0)
 • Правила размещения тем в разделе (0)
 • » Переводчик сайта
  » контакты

  E-Mail:knigi_m@bk.ru
  » Рекомендуем :
  » Довідкові телефони


  Регіональні центри оцінювання якості освіти
  Новое на форуме:


  Рекомендуем :

   Шпитальна хiрургiя (3 диски) Л.Я.Ковальчук, В.Ф.Саєнко  Рекомендуем :
  The Encyclopaedia of Medical Imaging ( CD Nicer 2001) Энциклопедия рентгенографических изображений


  Рекомендуем :
  Профилактика, ранняя диагностика и лечение злокачественных новообразований  Читать на сайте:

  » Мини-чат


  Наш фотоальбом:
  Православные праздники

  Яндекс.Погода
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
   статьи по медицине (articles on medicine)
  Главная » Статьи » Разное » Интересные факты

  Десять порад першокурснику( укр.)


  Источник:
  РАЗДЕЛЫ МАТЕРИАЛОВ:
  Анастезиология [25]Анатомия [17]Аллергология [4]
  Болезни,вирусы,эпидемии,разное [158]интересная медицина [14]рефераты [93]
  статьи [217]история болезни [77]документация [7]
  Вредные привычки [11]Внутренние болезни [12]Гастроэнтерология [0]
  Гинекология и акушерство [118]Гигиена [0]Геронтология [8]
  Гематология [0]Дерматология [0]Диагностика [4]
  Кардиология и кардиохирургия [0]Статьи по эндоскопии [8]Лечение лекарственными средствами [21]
  Здоровье [3]Здоровье,красота,гигиена [65]Иммунология [0]
  Инфекционные болезни [0]Наркология [18]народная медицина [49]
  Нервные болезни [84]Педиатрия [157]Психология и психиатрия [38]
  Разное [40]Статьи по онкологии [25]Судебная медицина [0]
  Стоматология [6]СПИД - ВИЧ [13]Травматология [4]
  Физиотерапия [3]Хирургия [27]

  Отже, школа й іспити, тестування позаду. Тепер тебе можна гордо іменувати студентом. Це не так просто, як здається. Особливо в перший рік навчання. Тому що у ВНЗ (вищий навчальний заклад) все буде по-іншому. І вчорашньому школяреві не завжди легко вписатися в нове, студентське життя. Ось вам корисні поради.

  Порада 1
  Не нервуйся. У перші дні й навіть тижні навчання ти напевно будеш почувати розгубленість, а то й пригніченість - все навколо незнайоме, народу тьма, нікому до тебе немає діла. Це неприємний, але абсолютно нормальний стан, пов'язаний з адаптацією до нових обставин, що дуже скоро пройде. Але поки ти погано орієнтуєшся в тонкощах коридорів і нумерації аудиторій, візьми собі за правило виходити з дому (або гуртожитку) хвилин на 10-15 раніше, ніж того вимагає час на дорогу до університету. По-перше, не запізнишся на першу пару, а по-друге, не будеш зайве нервувати.

  Порада 2
  Потрібних людей треба знати в обличчя. Тому в перші ж дні розвідай, де знаходиться деканат свого факультету, заглянь туди і познайомся з куратором твого курсу, деканом Це допоможе потім оперативно вирішувати різні питання.

  Порада 3
  Розклад - це твоя Біблія. На відміну від шкільного, університетський розклад може змінюватися, тому не лінуйся заглядати в нього.

  Порада 4
  Не відтягуй відвідування бібліотеки. Теоретично підручників повинно вистачати на всіх студентів, але це тільки теоретично. На ділі ж діє принцип "хто не встиг, той спізнився", і переможеним в цій гонці дістаються самі старі і пошарпані видання, а то й зовсім нічого. Заздалегідь дізнайся, що потрібно мати при собі, щоб тебе записали в бібліотеку.

  Порада 5
  C блокнотом в руках обійди університетські підрозділи, які можуть знадобитися: кафедри, аудиторії, лекційні зали, комп'ютерні класи, лабораторії. Запиши дні і години їх роботи, з'ясуй, що потрібно для користування ними. Поцікався, до якої години відкрита їдальня. Поспішай звести знайомство з одногрупниками (однокурсниками). Як правило, ці люди стають друзями на все життя. Все в той же корисний блокнот запиши номери їх телефонів і адреси електронної пошти, особливо телефон старости групи. Не соромся дзвонити однокурсникам, щоб уточнити розклад, термін здачі контрольних, рефератів і т. д.

  Порада 6
  Запасися достатньою кількістю зошитів. Той, хто, не бажаючи "тягати зайву вагу", пише всі конспекти в один зошит, робить велику помилку: готуватися до іспитів з таких записів буде неймовірно важко. На звороті обкладинки запиши прізвище, ім'я та по батькові викладача, який читає предмет. На відповідній кафедрі дізнайся дні та години, коли він буває в університеті, і внесеш туди ж: коли прийде час здавати реферати та заліки, ця інформація виявиться дуже цінною.

  Порада 7
  Подбай про те, щоб в сумці завжди лежали "про запас" 1-2 ручки - паста у них має підле за звичай закінчуватися в самий відповідальний момент. На лекціях дуже корисно мати при собі ручку червоного або зеленого кольору або кольоровий маркер - з їх допомогою можна по ходу справи підкреслювати найбільш важливі формули і визначення, ставити пам'ятні знаки на полях, виділяти нові терміни і т. д. Для занять іноземною мовою заведи не один, а кілька зошитів: у самій товстий записуй граматичні правила і міцну теоретичну мудрість, в тих, що тонший, роби вправи. Про всяк випадок тримай у сумці хоча б один чистий зошит - на всяк випадок, та стане в нагоді.

  Порада 8
  Як можна швидше навчися конспектувати лекції. Це нескладно, головне - розробити систему символів і зрозумілих тобі скорочень. Усі символи разом з розшифровкою запиши на зворотному боці обкладинки зошита. Конспектуючи, не економ на папері. Залишай в зошиті поля для додаткових нотаток. Пам'ятай, що лекція не диктовка, тому не потрібно записувати за лектором слово в слово. Записуй лекцію у вигляді тез.
  Не страждай, якщо у тебе не відразу буде виходити. Ведення конспекту - особлива наука, що вимагає тренування. Якщо відчуваєш, що безнадійно відстаєш, залиш в зошиті вільне місце - можливо, інші виявляться спритнішими, і після лекції ти в них спишеш, заповнивши ці пропуски.

  Порада 9
  Налаштуйся на те, що підготовка до сесії починається ... з першого заняття. Перед черговою лекцією не лінуйся хоча б побіжно переглянути конспект попередньої. Заодно з'ясуй, чи багато залишилося зовсім темних місць. Якщо прояснити їх не вдається навіть за допомогою підручника, не соромся звернутися до викладача - краще, якщо ти запитаєш його зараз, ніж він потім - на іспиті. Читати літературу теж треба починати відразу. На семінарах не відсиджуйся в куточку, а веди себе активно - виступай з доповненнями, уточненнями, задавай питання. Якщо при цьому не будеш пропускати лекції та практичні заняття, то маєш реальний шанс потрапити в привілейовану касту "автоматників".

  Порада 10
  Радій! Студентське життя буває один раз в житті, і воно неповторне! У нас в університеті проводяться всілякі вечори гумору, бали та дискотеки, не лінуйся їх відвідувати. Потім буде що згадати.

  Взято с сайту БДМУ  Категория: Интересные факты | Добавил: Admin (20.06.2011)
  Просмотров: 2048 | Теги: десять, укр.), першокурснику(, порад
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Copyright MyCorp © 2024

  Курите ли вы?
  Всего ответов: 640


  Скачать программу против курения


  Cлучайное видео:
  [09.06.2011]
  В центре сердца. Кардиохирурги.Часть 2В центре сердца. Кардиохирурги.Часть 2

  [30.06.2011]
  Болезнь Гиена-БареБолезнь Гиена-Баре

  [31.05.2011]
  Физиологические родыФизиологические роды

  [04.08.2011]
  Методика применения медицинского оборудования выездными бригадами СМП Часть 1Методика применения медицинского оборудования выездными бригадами СМП Часть 1

  [14.06.2011]
  Passages of Life (Жизненные пути).Passages of Life (Жизненные пути).

  [14.06.2011]
  Human Physiology/Video Lectures 28Human Physiology/Video Lectures 28

  [25.06.2011]
  Парацентез (paracentesis)Парацентез (paracentesis)

  Новые добавления:
  Последние статьи:
  Блогосфера:
  [15.12.2014]
  Как строилась Останкинская телевышкаКак строилась Останкинская телевышка

  [17.10.2013]
  Вот так надевают бахилыВот так надевают бахилы

  [08.07.2013]
  Психолог (смотрите не пожалеете)Психолог (смотрите не пожалеете)

  [02.07.2013]
  Сам себе хирургСам себе хирург

  [30.05.2013]
  Cамая опасная пешеходная тропа в мире.Cамая опасная пешеходная тропа в мире.  Форум хирургов
  Последнее видео :

  На сайте Все о медицине собраны материалы для абитуриентов, студентов-медиков, врачей всех специальностей, а также информация о медицинских академиях, институтах и университетах России и Украины.Наша база постоянно пополняется. Все разделы доступны без регистрации. Но после авторизации у вас будет больше возможностей.Смотрите раздел наши книги, выбирайте каталог - более трех тысяч книг по очень низкой цене все для Вас! Также на сайте Вы найдете материалы из следующих разделов медицины : Акушерство,Аллергология,Ангиология,Андрология,Алгология, Анестезиология,Бальнеолечение,Биомедицина,Гастроэнтерология, Гематология,Геронтология,Гигиена,Гинекология,Дерматология,Венерология, Вирусология,Вертебрология,Внутренние болезни,Иммунология,Инфекционные болезни, Кардиология,Кардиохирургия,Колопроктология,Курортология, Массаж,Микробиология,Наркология,Неврология,Нейрохирургия,Неонатология, Нефрология,Онкология,Онкогематология,Ортопедия,Оториноларингология,Офтальмология, Паразитология,Патологическая анатомия,Педиатрия,Психиатрия,Психология,Пульмонология, Радиология,Реаниматология, Ревматология,Рентгенология,Сексология,Сексопатология,Сомнология, Социальная медицина и организация здравоохранения,Стоматология и челюстно-лицевая хирургия, Судебная медицина,Терапия,Токсикология и радиология,Травматология,Урология,Фармакология,Физиотерапия, Фтизиатрия, Хирургия,Эндокринология,Эндоскопия,Эпидемиология,Эметология,Ядерная медицина
  Этот сайт защищен «Site Guard» Яндекс.Метрика
  Счётчик тиц и пр