Среда, 29.01.2020, 03:28
ВСЕ О МЕДИЦИНЕ
 медицинский портал для студентов и врачей
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]Внимание на форуме предоставлено архивное видео.Новые видеоролики смотрите на странице МЕДИЦИНСКОЕ ВИДЕО ОНЛАЙН


  • Страница 1 из 1
  • 1
Медицинский форум » Медицинский городок. » Дискуссионный клуб » Путівник для бажаючих навчатись за кордоном
Путівник для бажаючих навчатись за кордоном
AdminДата: Понедельник, 27.06.2011, 23:53 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 3375

 Медали

За создание сайта За 500 постов За 1500 Постов За 2000 Постов
Награды: 27
Репутация: 13
Статус: Offline
Якщо Ви вирішили отримати освіту за кордоном, не зволікайте. Вдосконалюйте знання з мови і профільних предметів. А про те, як найшвидше пройти шлях до омріяного зарубіжного вишу читайте далі.

Путівник для бажаючих навчатись за кордоном

Якщо Ви вирішили отримати освіту за кордоном, не зволікайте. Вдосконалюйте знання з мови і профільних предметів. А про те, як найшвидше пройти шлях до омріяного зарубіжного вишу читайте далі.

Здавалося б, спекотна пора вступних іспитів завершилася і хоч на деякий період можна забути про вступні випробування. Можна, однак не всім. Тим, хто хоче навчатися за кордоном, уже зараз слід почати посилено готуватися до вступних випробувань та шукати відповідні навчальні заклади в інших країнах. Як це зробити? Фахівці з освітніх центрів, які надають консультації для майбутніх закордонних студентів переконують, що нічого складного в цьому немає. Спробуємо переконатися і ми.
Куди піти і до кого звернутися?

З чого ж почати? По-перше, варто звернутися в консультаційний освітній центр або самостійно шукати в Інтернеті вищий навчальний заклад. Розпочнемо з першого варіанту – послуг агентства. Такі є майже в кожному обласному центрі або ж в Інтернеті. Головне, на що потрібно звернути увагу – чи є ліцензія у цієї організації або інші юридично завірені документи. «Обов’язково потрібно запитати, чи є відповідні документи та дозволи на надання таких послуг. Є окремі організації, які працюють на грантовій основі від благодійних фондів європейських країн. Усі ці нюанси потрібно враховувати», – пояснює юрист Дмитро Малімон.

Після того, як ви обрали, до кого можна звернутися за консультацією, починайте вимагати якомога більше інформації про навчальні заклади інших країн. «Бажаючий навчатися за кордоном отримує рекомендації щодо вибору факультету та спеціальності, обирає навчальний заклад, – розповідає координатор програми «Європейська освіта» Іван Капелюшник. – Потім ми надаємо консультації щодо процесу вступу до ВНЗ, навчання, порядку оплат, проживання тощо. Вже після цього готується пакет документів згідно з вимогами обраного вишу».

Допомога агентства коштує орієнтовно від 400 до 500 євро для навчання в Східній Європі та 1000-1200 євро – в Західній. У цьому випадку повний супровід забезпечено: від подачі документів до допомоги в організації від'їзду та бронювання житла. Закордонні партнери українського освітнього агентства зазвичай "ведуть" студента протягом першого року, допомагаючи вирішувати проблеми, пов'язані з навчанням, проживанням, медичною страховкою, продовженням візи тощо. Можна пройти цей шлях самостійно, якщо є час, доступ до Інтернету та знання іноземної мови. Однак на етапі звернення до посольства все-таки варто звернутися до консультанта, щоб правильно підготувати пакет документів і пройти співбесіду. Необхідно пам'ятати, що процес отримання візи може затягнутися до чотирьох місяців. Випускники європейських вишів наголошують, що починати готуватися до вступу в закордонний навчальний заклад краще за рік. «Не відомо, коли видадуть візу, які проблеми можуть трапитися в дорозі. Тому краще подбати про все заздалегідь, щоб потім не нервувати», – каже випускниця Університету Яноша Кодолані в Угорщині Мар’яна Голубка.
Ностифікація: нашій освіті в Європі не довіряють?

Виходить, що так, оскільки як для школярів, так і для студентів-бакалаврів, котрі хочуть здобути рівень магістра, потрібно нотифікувати свій сертифікат про освіту чи диплом. «Випускники шкіл мають доздати кілька предметів, які відсутні в українському атестаті. Те ж стосується і наших бакалаврів, які бажають продовжити навчання за кордоном. Їх дипломи також підлягають ностифікації (за помірну плату це зробить представник країни, де плануєте продовжити навчання)», – зазначає координатор програми «Європейська освіта» Іван Капелюшник.
Яку країну обрати?

На одному з інтернет-порталів проводиться голосування: «В якій країні Ви хотіли б навчатися?». Лідируючими країнами є Польща, Канада і Франція. Очевидно, що подібне опитування є суб’єктивним, оскільки не може відображати загальну думку усіх користувачів Інтернету. Та попри це фахівці відзначають, що Польща справді є дуже популярною серед українських абітурієнтів. «Для навчання за кордоном я обрала Польщу, оскільки мала певне мовне підґрунтя перед поїздкою. Крім того, Польща близька до України за своїми культурницькими переконаннями, що мені також імпонує. Ну і звичайно, я вступила до відповідного університету, який має багатолітню історію. Думаю, в Оксфорді чи Кембриджі було б теж непогано вчитися, але вступити туди значно важче, ніж в польські виші», – говорить випускниця польського університету Христина Гарасимів.

Та попри це, є чимало бажаючих навчатися у Великій Британії, Німеччині, Канаді та США. Експерти відзначають, що ймовірність вступити в державний університет велика, адже основна увага там звертається не на атестат, а на знання мови та рівень інтелекту.
***

Після того, як із країною та університетом визначилися, не варто зволікати. Залишається час для вдосконалення іноземної мови та профілюючих предметів. До речі, для вступу в іноземні університети не потрібно здавати тести із ЗНО.

А щоб на навчання за кордоном не витрачати величезні суми (якщо ви вступите до приватного вишу), можна знайтистипендіальну програму. Так Ви забезпечите собі фактично безоплатне навчання.
 
gugidefДата: Суббота, 27.07.2019, 21:39 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 114

 Медали

За 500 постов
Награды: 0
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
бесплатно играть на официальном сайте казино Мистер Бит
 
Медицинский форум » Медицинский городок. » Дискуссионный клуб » Путівник для бажаючих навчатись за кордоном
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Последнее видео :

На сайте Все о медицине собраны материалы для абитуриентов, студентов-медиков, врачей всех специальностей, а также информация о медицинских академиях, институтах и университетах России и Украины.Наша база постоянно пополняется. Все разделы доступны без регистрации. Но после авторизации у вас будет больше возможностей.Смотрите раздел наши книги, выбирайте каталог - более трех тысяч книг по очень низкой цене все для Вас! Также на сайте Вы найдете материалы из следующих разделов медицины : Акушерство,Аллергология,Ангиология,Андрология,Алгология, Анестезиология,Бальнеолечение,Биомедицина,Гастроэнтерология, Гематология,Геронтология,Гигиена,Гинекология,Дерматология,Венерология, Вирусология,Вертебрология,Внутренние болезни,Иммунология,Инфекционные болезни, Кардиология,Кардиохирургия,Колопроктология,Курортология, Массаж,Микробиология,Наркология,Неврология,Нейрохирургия,Неонатология, Нефрология,Онкология,Онкогематология,Ортопедия,Оториноларингология,Офтальмология, Паразитология,Патологическая анатомия,Педиатрия,Психиатрия,Психология,Пульмонология, Радиология,Реаниматология, Ревматология,Рентгенология,Сексология,Сексопатология,Сомнология, Социальная медицина и организация здравоохранения,Стоматология и челюстно-лицевая хирургия, Судебная медицина,Терапия,Токсикология и радиология,Травматология,Урология,Фармакология,Физиотерапия, Фтизиатрия, Хирургия,Эндокринология,Эндоскопия,Эпидемиология,Эметология,Ядерная медицина
Этот сайт защищен «Site Guard» Яндекс.Метрика
Счётчик тиц и пр